Yeni Motorola Moto X50 Ultra, AI destekli olacak

Motorola’nın Moto X50 Ultra modeli ile telefon dünyasında yeni bir sayfa açmaya hazırlandığı görülüyor. Formula 1’in hız dolu dünyasından ilham alınarak tasarlanan bu cihaz, sadece hızıyla değil, içinde barındırdığı güçlü yapay zeka özellikleriyle de dikkat çekiyor. Cihazın tanıtımı, Formula 1 Çin Grand Prix‘sine denk gelen 21 Nisan civarında bekleniyor. Yapılan tanıtımda, cihazın şık bir deri görünümlü arka yüzeyi ve hızın ruhunu yakalayacağı vaad edilen bir kamera sistemi öne çıkarılıyor.

Moto X50 Ultra, Motorola’nın X serisine ‘Ultra’ eki eklediği ilk model olma özelliğini taşıyor. Daha önce Moto X30 Pro’nun global pazarda Moto Edge 30 Ultra olarak bazı iyileştirmelerle sunulduğunu görmüştük.

Yeni Motorola Moto X50 Ultra, AI destekli olacak

Ancak X50 Ultra, 4,500mAh kapasiteli bir batarya, 125W değerinde hızlı kablolu şarj ve 50W kablosuz şarj gibi özellikleriyle adeta bir devrim niteliği taşıyor.

Bu yeni modelin, Edge 50 Pro’nun ilham kaynağı olup olmayacağı konusunda çeşitli spekülasyonlar yapılsa da Motorola’nın teknoloji yarışında sadece bir yarışmacı olmakla kalmayıp öncü olmayı hedeflediği açık. Yapay zeka teknolojisinin öncülüğünde, Moto X50 Ultra’nın sadece hızlı değil, aynı zamanda akıllı bir teknoloji harikası olacağına şüphe yok. Akıllı telefon dünyasında yeni bir çığır açıp açmayacağını ise zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x